Травневі свята в Україні: скільки коштує подорож по країні

До травневих свят залишилося менше двох тижнів, і всі популярні українські готелі давно заброньовані. Однак, якщо відправитися в невелику подорож дуже хочеться, вихід є.

Про те, де можна поселитися і скільки грошей треба готувати на дорогу і їжу пише «Сьогодні».

Так, експерти туристичної галузі радять мандрівникам не зволікати з орендою житла. Вільних місць на свята вкрай мало, в тому числі через наплив іноземців. Наприклад, у Кам’янці-Подільському всі готелі розпродані, вільних місць немає, так як багато поляків вже запланували провести травневі свята в цьому

Одеса, Київ і Львів – три найпопулярніших направлення на перше травня. Підготовку до подорожі потрібно почати з пошуку місця ночівлі. Вартість доби в готелі або квартирі зараз майже не відрізняється. Біля моря в Одесі – від 500 до 3000 гривень. Якщо їдете компанією, така ціна буде прийнятною.

Крім того, дешеве житло можна знайти на не «гарячих» напрямках, а саме в Черкасах, Чернігові та Запорізької області. Тут можна переночувати за 300-350 гривень. В невеликих курортних містах Запорізької області, наприклад, у Вилково, безумовно ціни нижче, ніж в Одесі.

Закладаються у бюджет і гроші на дорогу. Наприклад, плацкарти у Львів із Києва вже не знайти, незважаючи на те, що «Укрзалізниця» на травневі свята призначила додаткові поїзди. За купе просять від п’ятисот гривень. Тобто на двох туди і назад квитки будуть коштувати 2000 гривень. Плюс 1400 гривень за житло, і тисяча – на харчування. Таким чином, дводенний вояж обійдеться не менш ніж 4,5 тисячі гривень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *