Не поспішай розлучатися: вчені розповіли про найщасливіший період в шлюбі

Американські вчені визначили найщасливіший період у шлюбі. І це не медовий місяць.

Як з’ясувалося в ході дослідження, вчені з університету штату Пенсільванія і університету Бригама Янга, навпаки, вважають, що період ідеальної гармонії між партнерами настає після 20 років життя в шлюбі, пише Independent.

Вчені використовували дані великого дослідження Marital Instability Over the Life Course про двох тисяч людей, які відзначали, як змінювався рівень задоволеності відносинами з партнерами в різні періоди шлюбу.

У дослідженні брали участь понад 2 тисяч респондентів. Середній вік жінок-респонденток склав 35 років, в той час як середній вік чоловіків-респондентів — 37 років.

В результаті їм вдалося встановити, що задоволеність стосунками поступово знижувалася протягом перших 20 років шлюбу, але потім знову почала стабілізуватися. Через 20 років спільного життя рівень задоволеності відносинами зростав в рази, як і рівень задоволення, що отримується від спільного проведення часу.

Як повідомляють дослідники, незважаючи на те, що в наші дні розлучення – звичайна справа, приблизно половина всіх шлюбів триває все життя. Як показують результати нашого дослідження, чим довше триває шлюб – тим більше шансів, що він буде щасливим.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *