На комфорт — плювати: Укрзалізниця обладнає свої іржаві руїни камерами

Укрзалізниця має намір придбати і встановити в пасажирських вагонах системи відеоспостереження. Так, філія Укрзалізниці «Пасажирська компанія» висловив намір придбати 100 комплектів систем відеоспостереження.

ендер на придбання розміщений на порталі ProZorro. Заявки для участі в тендері прийматимуться до 18 травня, а аукціон по тендеру планується провести 25 червня. В описі вказано, що кожен комплект повинен включати три відеокамери і монітор.

«Поставка обладнання повинна відбутися до кінця поточного року. Очікувана вартість закупівлі вказана на рівні 7,5 млн гривень з ПДВ», — пояснюється в

Тендерна документація свідчить, що відеореєстратор системи відеоспостереження зобов’язаний бути в змозі приймати сигнал в здатності як мінімум Full HD (1080 пікселей по висоті) і частотою 25 кадрів в секунду. При цьому повинен мати безперервний час роботи не менше 360 годин.

Також умови виставляються і самій камері комплекту, яка повинна знімати з роздільною здатністю 720 пікселів по висоті і мати захист від вібрації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *