Мобільна революція: стало відомо, коли з’являться 5G-смартфони

Старший віце-президент Qualcomm Дурга Прасад Маллади (Durga Prasad Malladi) в інтерв’ю Economic Times позначив терміни появи перших смартфонів з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління (5G).

За його словами, деякі виробники розраховують представити 5G-апарати до кінця поточного року. Вихід подібних пристроїв, по всій видимості, відбудеться ближче до кінця 2018-го, після запуску перших сегментів комерційних мереж п’ятого покоління.

Віце-президент Qualcomm зазначив, що зараз вирішується питання про максимальної швидкості передачі даних в перших 5G-мережах: мова йде про діапазоні від 1 до 4,5 Гбіт/с. Швидше за все вибір буде зроблений на користь показника в 2 або 4 Гбіт/с.

Таким чином, перші абоненти 5G-мереж теоретично зможуть завантажувати дані зі швидкістю до 4 Гбіт/с. Хоча, можна припустити, що на практиці це значення спочатку виявиться нижче.

Потрібно відзначити, що в жовтні минулого року Qualcomm анонсувала передовий 5G-модем Snapdragon X50. З його допомогою вже вдалося показати швидкість передачі даних в 4,5 Гбіт/с.

Про намір використовувати модем Snapdragon X50 у своїх пристроях повідомили два десятки компаній: в їх число входять ASUS, HMD Global, HTC, LG, OPPO, Sony Mobile, Vivo, Xiaomi, ZTE і інші.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *