Побачення Кім Чен Ина і Трампа під ударом: що відбулося

Державний департамент США продовжує планувати зустріч на вищому рівні між президентом Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином. Про це заявила прес-секретар Держдепартаменту США Гізер Нойерт, передає Reuters.

«Кім Чен Ин сказав раніше, що він розуміє необхідність і користь спільних навчань Сполучених Штатів і Республіки Корея», — повідомила Нойерт.

«Ми продовжимо рухатися вперед і плануємо зустріч між президентом Трампом і Кім Чен Ином», — сказала вона.

Раніше Північна Корея скасувала заплановані переговори на високому рівні з Південною Кореєю через проведення спільних військових навчань Сеула і Вашингтона. Планувалося, що на переговорах мова йтиме про подальші заходи, які обговорювалися на попередньому саміті між лідерами обох країн.

Пізніше стало відомом, що влада Північної Кореї пригрозила скасувати саміт з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом, якщо ті продовжать вимагати денуклеаризації Корейського півострова в односторонньому порядку.

Таку заяву зробив перший заступник очільника МЗС КНДР Кім Ге Гван, передає державна інформаційна агенція ЦТАК.

«Якщо адміністрація президента США є зацікавленою у покращенні корейсько-американських взаємин, ми дамо позитивну відповідь на пропозицію про саміт. Однак ми не є зацікавленими в переговорах, які вимагають від нас в односторонньому порядку відмовитися від ядерної зброї», – зауважив він.

За словами представник північнокорейського зовнішньополітичного відомства, офіційному Пхеньяну «нічого не залишиться, як переглянути питання про те, чи давати згоду на саміт з США».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *