Між життям і смертю: психологи назвали головну проблему українських заробітчан

Прості робітники посади, на яких найчастіше працюють українські заробітчани за кордоном, часто не відповідають інтелектуальному рівню українців, здатних на великі звершення.

Про це повідомляє «Обозреватель».

Дані ситуації призводять до внутрішніх психологічних конфліктів і хвороб. Про це заявила психолог Наталя Кухтіна.

«Вони (українські заробітчани — Ред.) Виконують дуже просту роботу, яка психологічно не відповідає їх інтелектуальним рівнем. І це величезний конфлікт. Люди з цими конфліктами не справляються. І ось тут спочатку йде психоемоційний вигорання людини, а потім може бути і депресія, і можуть бути хвороби дуже серйозні. Чому? Тому що людина не може на психофізичному рівні впоратися ось з цим болем і цим внутрішнім конфліктом між тим, що він може, що він хоче і тим, що він змушений робити», — розповіла Наталя Кухтіна.

За словами психолога, українці, які приймають рішення про виїзд за кордон на заробітки, не можуть повністю усвідомити наслідки свого вибору. Фокусуючись виключно на моменті заробляння грошей, вони не звертають уваги на інші важливі чинники, такі як складності адаптації в чужому культурному середовищі, розрив відносин з близькими людьми, які залишилися в Україні.

«Дорослі люди, які роблять цей вибір, вони не до кінця усвідомлюють ті труднощі і ті наслідки, які будуть, безумовно, внаслідок їх вибору. Вони себе фіксують тільки на зароблянні грошей, які вони не можуть заробити в Україні. Але вони не розуміють, якою буде ціна питання. Це самотність, яке вони безумовно будуть відчувати в іншому культурному середовищі «, — вважає психолог.

Варто відзначити, що за підсумками минулого року українські заробітчани перевезли з Польщі більше десяти мільярдів злотих.

Цю інформацію повідомляє Національний банк Польщі.

Відомо, що жителі України, які працювали в Польщі, здійснили найбільшу частину всіх переказів за рік – 90,4%.

Ще в 2016-му році цей показник становив 7,8 мільярдів злотих.

Однак за результатами 2017-го з’ясувалося, що всього в Україну надійшло 11,7 мільярдів.

Також відзначимо, що сума всіх грошей, відправлених з Польщі в 2017 році склала 13 мільярдів злотих.

Разом з тим варто відзначити, що українцям в Польщі стає все страшніше жити – наші громадяни стають жертвами злочинів на національному грунті.

Так, Петро Тима, голова Об’єднання українців у Польщі, зазначає, що в суспільстві намагаються сформувати стійкий негативний імідж мігрантів, які приїхали з України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *